top of page

Sala bankietowa

Idealne miejsce na organizację twojego wesela!

Marzysz o przyjęciu ślubnym, które będzie wyglądać, jak z bajki? Z przyjemnością pomożemy Ci w przygotowaniach! Wiele Młodych Par zgłasza się do nas z głową pełną pomysłów na wyjątkowy przebieg swojej uroczystości weselnej. To wiele inspiracji, które wspólnie wdrażamy w rzeczywistość. Nasza sala bankietowa to miejsce, w którym organizacja wesel odbywa się na najwyższym poziomie. Dokładamy starań, by przyjęcia były magiczne i odzwierciedlały wizję naszych klientów. Jednym z ważniejszych elementów, które budują atmosferę, jest miejsce wydarzenia. Nasza sala prezentuje się wyjątkowo elegancko i z pewnością oczaruje wszystkich przybyłych gości. 

W sali bankietowej bardzo często odbywa się organizacja przyjęcia weselnego w stylu glamour, ponieważ obecne tu zdobienia doskonale pasują do takiej aranżacji. Dzięki klimatyzowanej przestrzeni cała uroczystość przebiega w przyjemnej atmosferze. Państwo Młodzi oraz goście mogą tu odetchnąć od upałów w letnie dni. Dzięki temu, że nasze pomieszczenie ma pokaźne rozmiary, bez problemu pomieści ono podczas uroczystości nawet 250 osób. Możecie więc zaprosić na wesele wszystkich bliskich, z którymi chcecie celebrować ten wyjątkowy dzień!

Wystrój sali bankietowej

Doskonale wiemy, jak ważny podczas planowania przyjęcia weselnego jest wystrój miejsca. To właśnie on działa na wrażenia wizualne i buduje odpowiednią atmosferę podczas wesela. Na naszej sali bankietowej organizacja uroczystości będzie przyjemnością! Znajdziecie tutaj m.in. bardzo eleganckie, kryształowe żyrandole, stonowane kolory, które będą doskonałym tłem do przygotowywanego wystroju, a także rozety na podłodze, które nadają temu miejscu wyrazistości i nuty stylu glamour.

Zorganizuj u nas wesele marzeń!

Choć sala bankietowa prezentuje się bardzo elegancko, dzięki subtelnym kolorom we wnętrzu łatwo uzyskać pożądany efekt wizualny i zaaranżować przestrzeń w wybrany przez siebie sposób. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na oglądanie miejsca weselnego. Z chęcią odpowiemy również na wszystkie pytania i wątpliwości. Wierzymy, że w naszej przestrzeni organizacja wesela, będzie dla Was spełnieniem marzeń!

bottom of page