top of page

Atrakcje i udogodnienia w Hotelu Sebory

Kiedy decydujesz się na krótszy bądź dłuższy urlop, zapewne marzysz nie tylko o wygodnym pokoju z łóżkiem i łazienką, w którym można odpocząć po intensywnym dniu. Oprócz tego interesują Cię także atrakcje i różne udogodnienia, z jakich możesz skorzystać podczas pobytu w hotelu. Jako miejsce przyjazne dzieciom oferujemy wiele ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom.

Zapoznaj się z poniższymi udogodnieniami i propozycjami hotelowymi. Wybierz te, dzięki którym pobyt w Przasnyszu będzie niezapomniany.

Hotel przyjazny dzieciom, czyli atrakcje dla najmłodszych

Dobrze wiemy, że najmłodsi uwielbiają najróżniejsze zwierzątka. Dlatego proponowane przez nas atrakcje hotelowe obejmują m.in. wizytę w mini zoo, czyli niezwykłym miejscu, w którym dzieci mogą obcować z naturą wśród różnych przyjaznych gatunków, takich jak np. jelenie, króliki, daniele, kozy, strusie emu, pawie.

Pobyt w Sebory może być również świetną okazją do tego, aby dzieciak czy nastolatek rozpoczął przygodę z jeździectwem. Możesz też zabrać swoją pociechę na kajak czy rowerek wodny.

Poznaj nasze atrakcje hotelowe

Mamy ich sporo! Jako hotel przyjazny dzieciom nie zapominamy również o dorosłych. Jeśli marzysz o tym, aby poleniuchować, wybierz się na naszą prywatną plażę. Tam czekają na Ciebie takie udogodnienia jak leżaki i parasole z trzciny. Skorzystaj z kąpieli słonecznych lub wodnych, wypożyczając odpowiedni sprzęt.

Możesz też zdecydować się na inną atrakcję hotelową, jaką jest minigolf, sport niezwykle relaksujący, mimo iż wymaga skupienia oraz precyzji.

Koniecznie też wybierz się na piesze wycieczki do pobliskich lasów. Wokół hotelu nie brakuje zarówno sprawdzonych tras, jak i niesamowitych widoków. Ciesz się świeżym powietrzem, bliskością natury i śpiewem ptaków.

Jeśli szukasz innych wrażeń, potrzebujesz aktywnego wypoczynku, zagraj w paintball lub odwiedź park linowy. Gdy za to uwielbiasz poznawać lokalną historię, zajrzyj do Muzeum Romantyzmu!

Sam widzisz, że zadbaliśmy o to, aby wszelkie udogodnienia i atrakcje hotelu odpowiadały na różne potrzeby i zainteresowania gości. Będąc miejscem przyjaznym dzieciom i dorosłym, zapewniamy niezapomniany pobyt w Przasnyszu!

Koń ujeżdżeniowy
Dzieci pływające po rzece
plaża.jpg

NAUKA JAZDY KONNEJ

Zacznij swoją przygodę z jeździectwem .

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Wypożyczalnia sprzętu wodnego:
rowerki wodne, kajaki, doskonałe możliwości do uprawiania sportów wodnych.

PLAŻA

Prywatna plaża dla naszych Gości  .
Do dyspozycji leżaki i parasole z trzciny .

Image by Daiga Ellaby
Image by Soheb Zaidi
Broken Trunk

MINI ZOO

Niezwykłe miejsce, gdzie możemy obcować z żywą naturą, wśród swobodnie przechadzających się, przyjaznych zwierząt. Zwierzaki można dokarmiać, głaskać, bawić się z nimi.
W mini Zoo spotkasz się tu z wieloma gatunkami zwierząt takimi jak jelenie, muflony, daniele, kozy, owce, strusie emu, pawie czy króliczki .

MINI GOLF

Mini-Golf to pomysł na miłe spędzenie wolnego czasu dla każdego. To sport, który nie wymaga pośpiechu, liczy się w nim liczba uderzeń wykonanych przez zawodników w celu trafienia piłeczką do dołka. Na każdym polu zawodnik musi pokonać inny rodzaj przeszkód i utrudnień. Gra nie wymaga pośpiechu, a jedynie precyzji i skupienia.

PIESZE WYCIECZKI DO LASU

Odpoczynek, piękne widoki, cisza, śpiew ptaków oraz czyste powietrze…

Image by James Fitzgerald
Gibon Przasnysz.jpg
Opinogóra_Pałac_1.jpg

PAINTBALL
OK. 18 KM

Profesjonalnie przygotowane i oświetlone pole, wysokiej jakości sprzęt .

06-300 Wyrąb Karwacki

+48 507 299 930

PARK LINOWY GIBON
OK. 10 KM

Park Linowy to fantastyczne miejsce dla osób w każdym wieku, w którym można przeżyć wspaniałą przygodę i w niecodzienny sposób spędzić czas.

Baranowska 90A, 06-300 Przasnysz

+48 666 288 922

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze ok. 28 km

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze – muzeum z siedzibą w Opinogórze Górnej, otwarte w 1961 roku w odbudowanym neogotyckim pałacu. Muzeum gromadzi pamiątki związane z historią rodziny Krasińskich, ze szczególnym uwzględnieniem Zygmunta Krasińskiego.

bottom of page