top of page

Restauracja i usługi gastronomiczne
w Zajeździe Sebory

Zajazdl Sebory to miejsce, w którym serwujemy wyśmienite menu zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych gości. Prowadzona tu restauracja poleca przede wszystkim kuchnię polską, a tę cechuje bardzo szeroki wybór potraw – zarówno dla smakoszy mięsa, jak i wegetarian czy wegan. Wszystkie przyrządzamy wyłącznie ze świeżych składników. Świadcząc usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie, dbamy o to, aby w karcie dań pojawiło się jak najwięcej propozycji przygotowywanych z użyciem sezonowych warzyw i owoców. Oferujemy śniadania i obiadokolacje z lokalnych produktów.

Skuś się na polskie dania w restauracji !

Dlaczego? Jedną z największych zalet, jakie ma kuchnia polska, jest różnorodność – dlaczego w menu, które proponuje Ci nasza restauracja  z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo świadczeniem usług gastronomicznych w Sebory zajmują się najlepsi kucharze. To nie tylko pasjonaci gotowania, ale i prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Wszystkie dania, które przygotowują, są odpowiednio przyprawione, dzięki czemu ich smak jest zawsze wyśmienity.

Gwarantujemy, że korzystając z restauracji hotelowej, będziesz nie tylko zachwycony tym, co serwujemy w ramach kuchni polskiej, ale co najważniejsze – najedzony. Sprawdź menu, jakie przygotowaliśmy i każdego dnia podczas pobytu w hotelu Sebory smakuj rodzime dania. Skorzystaj z naszych usług gastronomicznych.

Zapoznaj się także z ofertą baru.

bottom of page